Par mums

PAR MUMS

Šajā nozarē ar panākumiem darbojamies jau kopš 2005. gada. Esam apkalpojuši daudzus Latvijā pazīstamus uzņēmumus un privātpersonas. Panākumu atslēga ir klienta vēlmju īstenošana ar visaugstāko atbildības sajūtu.

Klientam tiek garantēts garantēts pilns automobiļa iegādes un piegādes serviss, kura rezultātā klients iegūst pārbaudītu un drošu automobili ar pārskatāmu servisa vēsturi un nobraukumu.

Piegādes process ir atklāts un pārredzams, klients iegūst maksimāli daudz nepieciešamās informācijas jau pirms automobiļa apskates. Automobilis tiek iegādāts tikai pēc pilnas tā novērtēšanas procedūras.

Jūsu vēlmes mums vienmēr ir pirmajā vietā, pozitīva attieksme un iedziļināšanās klienta vēlmēs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, ko mēs īstenojam, lai klients novērtētu labu servisu un būtu gandarīts par pakalpojumu.

PIEREDZĒJIS

PIEREDZĒJIS

Esam uzkrājuši 11 gadu pieredzi automobiļu piegādē pēc pasūtījuma, mūsu personāls labi pārvalda vācu valodu, tādējādi nodrošinot efektīvu un precīzu komunikāciju, kā iegādājoties, tā arī pārdodot automobili.

EFEKTĪVS

EFEKTĪVS

Īsā laikā spējam pārbaudīt izvēlētos automobiļus uz vietas, jo mūsu komanda pastāvīgi atrodas Vācijā.

PĀRSKATĀMS

PĀRSKATĀMS

Pēc automobiļa pārbaudes klients saņem fotoattēlu un video pārskatu par katru konkrēto automobili, kā arī mūsu pārskatu par konkrētā automobiļa trūkumiem.

DROŠS

DROŠS

Klients tiek informēts par automobiļa piegādes procesu un tā atrašanās vietu transportēšanas laikā, un piegādes laiku.

Back to top