Kā notiek pasūtījums

KĀ NORISINĀS AUTOMOBIĻA IEGĀDES PROCESS?

1. Izvēlamies vispiemērotāko automobili

Izmantojam populārākās un visiem zināmās meklēšanas platformas Eiropā, kas piedāvā plašu sortimentu. Turpmāk nospiežot uz saitēm www.mobile.de un www.autoscout24.com, izvēlamies vispiemērotāko automobili.

       

2. Klients nosūta pieprasījumu Autodirect komandai

Autodirect komanda iegūst sīkāku informāciju par klienta izvēlēto automobili. Ja ir izvēlēti vairāki automobiļi, sarindojam tos prioritārā secībā, ņemot vērā klienta intereses un Autodirect iegūto informāciju par katru automobili. Ieteicams izvēlēties vairākus automobiļu variantus, izvēlēto automobiļu dažādība ir mūsu izaicinājums atrast vislabāko!

3. Klients saņem informāciju no Autodirect komandas

Par katru atsūtīto automobili sniedzam pārskatu, ņemot vērā pārdevēja sniegto pamatinformāciju un datubāzēs pieejamo ierakstu vēsturi. Veicot salīdzinošu atlasi, kopā ar klientu vienojamies par primāri pārbaudāmo automobili.

4. Autodirect komanda pieņem pasūtījumu no klienta

Kad ir atrasts interesējošais automobilis, Autodirect komanda veic automobiļa pārbaudi, informē klientu par automobiļa stāvokli un veic ar klientu saskaņotu automobiļa piegādi. Ja nepieciešams, palīdz izvēlēties izdevīgāko automobiļa līzinga piedāvājumu.

5. Klientam norādītajā laikā tiek piegādāts automobilis

Autodirect komanda rūpīgi piegādā klientam izvēlēto automobili līdz norādītajai adresei, reģistrē to un veic tehnisko apskati. Pēc nepieciešamības sadarbībā ar mūsu partneriem veicam pretaizdzīšanas ierīču uzstādīšanu un piedāvājam izdevīgākos automobiļa apdrošināšanas risinājumus.

Izsakām pateicību esošajiem klientiem un ar prieku sadarbosimies arī turpmāk.

Jūsu Autodirect komanda

 

auto sagāde

Back to top